Strony

piątek, 28 grudnia 2018

Suplement do trasy Wisła Malinka Rastoki - Cieńków Wyżni (Wyśni)


Około rok temu wspomniałem na tymże blogu o trasie (łączniku) z Rastok na Wyśni.
Link do owego wpisu TUTAJ
Dzisiaj uzupełniam opis o bardziej precyzyjne dane 
zarejestrowane poprzez serwis TraseoZobacz trasę w Traseo

 Idąc w górę, niespecjalnie się spieszyłem i zajęło mi to około godzinę.

 Na żółtym szlaku czeka nas taka wiatka (nieodporna na wiatr co prawda)

Jest bardzo klimatycznie

 Można się też pohuśtać

Mam nadzieję, że kogoś zachęciłem do założenia biegówek.
Pozdrawiam.

4 komentarze:

 1. Dzięki za trasę, pokonałem pod górę po czym skierowałem się w stronę Kubalonki. Fajna opcja jako alternatywa jeśli chcesz przejechać stokówką pod Baranią ale nie chcesz startować z Salmopolu. Do pętli na Malince można podjechać busem (M. Pieczki), stamtąd krótkie podejście drogą i jesteś na trasie. Robisz świetną robotę na tym blogu, szacun!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej. Dzięki za dobre słowo. Kiedy zrobiłeś tę trasę ? Szedłeś przez schronisko Przysłop ? Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Przejechałem 30.12 - tydzień temu, do pętli Malinka Pieczki podjechałem autem, potem Twoją trasą do góry do Cieńkowa (ślad był założony), stamtąd stokówką do Przysłopu (też po śladzie), dalej niebieski -> czarny do Stecówki, a potem już prosta droga do Kubalonki (asfaltem, to jest chyba Szlak Habsburgów). Z Kubalonki znajomi podrzucili mnie do centrum Wisły, skąd busem z powrotem do Pieczek i do domu. Stokówka pod Baranią łatwa i przyjemna, za Przysłopem szlaki przetarte, za Stecówką droga rozjeżdżona saniami. Tutaj zapis trasy z pamięci: https://mapy.cz/s/3j6xv (punkty na mapie są przypadkowe). W Rastokach zrobiłem mały skrót do Twojej trasy, co okazało się słabym pomysłem bo podejście było strome i musiałem często wypinać narty (tutaj zaznaczam, że to mój 4 raz na biegówkach i z techniką na razie słabiutko).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No piękna traska! Biegówki 4ty raz na nogach ??!! Nie, no brawa dla tego pana! Zerknąłem na ten skrót na mapkę - to rzeczywiście nie był dobry pomysł, pomimo mojego wielkiego umiłowania do skrótów to mówię...

   Usuń